يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   21:37:33
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/14 يكشنبهدر جلسه شورای اداری کهگیلویه :
رهایی از سیاست زدگی کهگیلویه را به پیشرفت می رساند
علی محمد احمدی، سیاست‌ زدگی را از عوامل محرومیت کهگیلویه خواند و گفت: باید مردم را از سیاسی بازی ها رها کنیم تا شهرستان در مسیر توسعه قرار گیرد.
علی محمد احمدی در شورای اداری شهرستان کهگیلویه با تبریک دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: در اوایل تصدی در استان با سفر به دهدشت آن را در سیمای شهری نامطلوب دیدم که با عدم برخوداری نمایان بود و امروز این شهر نسبت به یک سال و نیم گذشته هرچند خسته به نظر می ‌رسد اما روندی رو به توسعه را به خود گرفته است. 
استاندار تصریح کرد: باید دست به دست همدیگر دهیم تا به توسعه شهر کمک کنیم در این راه برنامه ‌هایی در دست است که باید زیر ساخت‌ها فراهم شود.
وی با بیان اینکه، هیچ پروژه راکدی در شهرستان وجود ندارد، اظهار داشت: طرح ها و پروژهای بزرگ و بنیادی این شهرستان یعنی آبرسانی به چهار شهر در حال انجام و نیروگاه سیکل ترکیبی پادوک فعال است.
احمدی ادامه داد: فاز دوم کارخانه آجر در حال فعالیت است و آبرسانی دهدشت غربی که سال‌ها راکد بود با انتخاب پیمانکار جدید کارش دنبال خواهد شد.
استاندار تصریح کرد: مردم باید خود جوشش و تلاش مستمر داشته باشند و اگر جایی مشکلی پیش آمد و به مانع ای برخورد کردند آن وقت یاری گران هم به فریادشان برسند.
وی با بیان اینکه، مردم کهگیلویه از تسهیلات ارزان قیمت اعطایی دولت استفاده نکردند، افزود:۴۰۰ میلیارد تومان  پول با سود پنج درصد آوردیم به بانک‌ها دادیم و گچساران، بویراحمد و دنا سهم خود را ۱۰۰ درصد جذب کردند اما چرایی عدم جذب این اعتبارات در کهگیلویه را استاندار مقصر نیست.
احمدی با تاکید به اینکه، مردم را از سیاسی بازی باید رها کرد چرا که کار اقتصادی سم آن سیاست است، افزود: اگر دلسوزیم باید  در کنار دیگران باشیم و باید از خود بپرسیم برای مردم چه کاری کردیم.
استاندار تصریح کرد: دهدشت هویت و تاریخ ویژه ‌ای و مردمان خوبی دارد اگر توانستیم مردم را از سیاست فاصله دهیم پیشرفت می ‌کند چون دهدشت در همه زمینه ها دارای ظرفیت بالایی است و از سایر شهرها چیزی کمتر ندارد.
احمدی بیان کرد: در مدتی که تصدی استان را بر عهده گرفتم دغدغه‌ام مردم کهگیلویه و شهر دهدشت بود و ادامه خواهد داشت نه به خاطر تمجید کسی بلکه به خاطر رسالتی که انقلاب دارد و از ما می‌خواهد.
استاندار افزود: دهدشت در مسیر پیشرفت است باید همان طور که بقیه با تلاش و سعه صدر از ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند با کمک نیروهای بومی و آنهایی که در سطح کلان و بالاتر قرار دارند و از همه ظرفیت‌ها استفاده کرد تا جبران عقب ماندگی شود.

 
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما