پنجشنبه 6 تير 1398   05:22:46
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/9/15 پنجشنبهطی یک سفر کاری
فرماندار کهگیلویه مشکلات دهستان راک را بررسی کرد
نیکبخت بدنبال قولی که در ابتدای ماموریتش داده بود امروز با جمعی از مدیران دستگاهها در بین مردم روستای راک در 12 کیلومتری مرکز شهرستان حاضر شد تا پای درد و دلشان باشد.
نیکبخت بدنبال قولی که در ابتدای ماموریتش داده بود امروز با جمعی از مدیران دستگاهها در بین مردم روستای راک در 12 کیلومتری مرکز شهرستان حاضر شد تا پای درد و دلشان باشد.
وی  با بیان اینکه وعده بی سرانجام نخواهد داد تصریح کرد: وعده های بی سرانجام باعث  و سلب اعتماد مردم از مسئولین و نظام خواهد شد و این اسیب زاست.
وی ضمن تایید حق مطالبه گری و تاکید بر لزوم صداقت مدیران در خدمتگزاری از مردم خواست مدیران خود را در شرایط حساس کنونی مورد حمایت قرار دهندو تنها نگذارند.
فرماندار کهگیلویه اولویت بندی نشدن مطالبات در طول زمان را از دلایل انباشتگی مشکلات شهرستان کهگیلویه دانست و گفت: رفع مشکلات در برخی موارد نیازمند زمان و پیگیری است 
وی با اشاره به مشکلات روستاهای اقماری و بدون کد در تقسیمات کشوری یاد آور شد :برای اولین بار در توزیع اعتبارات این روستاها دیده شده اند وسعی شده است که عدالت توزیعی برقرار گردد.
رئیس شورای اداری شهرستان کهگیلویه رایزنی در افزایش سهمیه سبوس وآرد شهرستان و مناطق روستایی را موفقیت امیز پیش بینی کرد و اطمینان داد در حل مسائل شهرستان آنجا که نیاز به پیگیری و رایزنی ها داشت انجام داده است و خواهد داد.
وی ضمن تشکر از بخشدار،مدیران همراه، دهیار و اعضای شورا و همه کسانی که در بحث خدمت رسانی و آبادانی کمک می کنند وی با بیان اینکه چنین جلسلتی درترفیع مشکلات روستائیان وتمرکززدایی اداری است بر رعایت سلسله مراتب اداری  تاکید کرد.
در ادامه این نشست به بررسی مشکلات مردم روستا بصورت موردی پرداخته شد.
در این نشست شفاعت نیا دهیار روستای راک اهم مشکلات و نیازمندی های روستا را مشکل شبکه اینتر نت ،فرسودگی در شبکه های آب  ،قطعی مکرر برق در شرایط جوی نامساعد، تعریض ورودی روستا،آسفالت معابر،لزوم استقرار پاسگاه، نیاز به لایروبی سدهای کشاورزی ،مشکلات ناشی از مسافت با مرکز بخش و تاکید بر بخش شدن دهستان راک بیان کرد
فرماندار کهگیلویه با اشاره به مشکل مردم در زمینه آب آشامیدنی از مدیر آبفای روستایی شهرستان قول مساعدت در تعمیر گرفت که بلافاصله باید انجام شود و در بحث تعویض شبکه های فرسوده دستور برنامه ریزی دستگاه متولی در اولویت بندی جهت تامین اعتبار مربوط را داد.
پورمند از کمیته امداد نیز به مشکلات چند تن از مدد جویان کمیته امداد و در خواستهای ایشان پاسخگو شد.
اویزش ، نیکدار جمال،تابش نزاد، زمان  روسای اداره منابع طبیعی و ابخیزداری ، مخابرات ،برق ،میراث فرهنگی نیز از مدیران همراهی بودند  که جهت پیگیری کار مراجعین و دادن قول مساعد پاسخگو شدند.
مسئول مرکز بهداشت و درمان شهدای والفجر راک گفت: پزشک عمومی پیوسته در روستا مستقر می باشد . وی حضور دیر به دیر پزشکان متخصص در مرکز خود ونیاز به  تعمیرات در مرکز خود را از مشکلات بخش بهداشت و درمان بیان کرد که فرماندار دستور مکاتبه و پیگیری موضوع از طریق فرمانداری شد.
مطالبه درخوست کلانتری و آسفالت معابرروستا نیز در دستور کار قرار گرفت .
بعداز این نشست از فرماندار از طرح ها ی روستا در حوزه منابع طبیعی و میراث فرهنگی بازدید کرد.
جدا از مفید ارزیابی شدن این سفربنظر میرسد  احیای سدهای کشاورزی روستا  و لایروبی آنها شاید از مواردی باشد که مردم روستا را نسبت به رسیدگی مشکلاتشان از سوی مدیرانشان  امیدوار  می سازد .

 
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما