پنجشنبه 6 تير 1398   05:42:54
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/9/18 يكشنبهدر جلسه شورای شهر مطرح شد:
«فرماندار کهگیلویه»: مشاوره با شهرسازان و برنامه ریزی اصلی ترین نیاز شهرداری در حوزه مبلمان شهری است
جلسه علنی شورای شهر دهدشت با حضور فرماندار برگزار شد؛«فرماندار کهگیلویه»گفت :برنامه ریزی اصلی ترین نیاز شهرداری در حوزه مبلمان شهری است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه-جلسه امروز شورا با حضور فرماندار تشکیل شد تا تکلیف زمینی که درسال 95 به سپاه جهت احداث درمانگاه واگذار شده بود ولی هنوز در در طرح تفضیلی فضای سبزاست  مشخص شود .دراین موضوع  شهردار و اعضای شورای شهر معتقد بودند تنها مرجعی که می تواند فضای سبز را تغییر کاربری دهد کمیسیون ماده 5 است که تا کمیسیون ماده 5 تایید نکند هیچ کسی نمی تواند در این زمین کار کند و این تغییر کاربری تا کنون در کمیسیون ماده 5 مطرح نشده است.
فرماندار ضمن قدردانی از حساسیت اعضای شورای شهر و شهردار در امورات شهری و شهر سازی اظهار کرد:احساس می کنم این حساسیت ها کمی شتاب زده و با عجله است که توصیه می کنم کمی با صعه صدر و هم فکری و تعامل با بقیه ادارات و سازمان ها نسبت به امور شهر و شهرداری بپردازند چرا که شتاب زدگی نتیجه خوبی نخواهد داشت.
جعفر نیکبخت همچنین شورا و شهردار را به داشتن وحدت و هم دلی متقابل و همچنین با سایر ادارات توصیه کرد و گفت:قطعا با تعاملی که برقرار می شود مشکلات سریع تر حل می شود و از ظرفیت بقیه ادارات و سازمان ها نیز می توانید استفاده کنید.
نیکبخت بهره بردن از نظرات مشاوران و شهرسازان را ضروری دانست و بیان کرد:پیشتر به شهردار نیز توصیه کردم، برای تغییر مبلمان شهری از نظرات مشاوران و شهرسازان بهره بگیرد و برای حل مشکلات برنامه زمان بندی داشته باشد،ابتدا نیازهای اصلی تر و ضروری تر را حل کنید چرا که با شتاب زدگی و عجله قطعا نتیجه خوبی نخواهید گرفت!
نماینده عالی دولت در کهگیلویه احداث درمانگاه برای خدمت رسانی به مردم و نیروهای سپاه را لازم و ضروری دانست و بیان کرد: ولی مکان انتخابی خیلی مناسب ساخت درمانگاه نیست چرا که هم مبلمان شهری را به هم می ریزد هم در مسیری پرتردد است که با احداث درمانگاه و حضور مراجعه کنندگان تردد در این مسیر بیشتر و سخت می شود که مشکلاتی به دنبال دارد.
فرماندار کهگیلویه شکل هندسی زمین برای احداث درمانگاه و پیش بینی خدمت رسانی آزمایشگاه،سونوگرافی و...را نیز مناسب نداست و افزود: نیاز به فضایی بزرگ و مسطح دارید که هم مبلمان شهری به هم نریزد و هم درمانگاه احداث شود لذا مجددا باید با تعامل مکان یابی درست صورت گیرد.
فرماندار کهگیلویه در خصوص مشکلات منطقه سمغان اظهار گفت :تا کنون دوبار از سمغان بازدید داشتم،همین امروزنیز طی مکاتبه ای ،بخشدار مرکزی را موظف به توجه ویژه به سمغان کردم.
نیکبخت بلاتکلیفی سمغان میان شهر و روستا را مشکل دانست و گفت: اگر شهر باشد که شهرداری باید خدمات دهد ولی اگر روستا باشد ما باید خدمات دهیم.
وی در پایان مطرح کرد:برای حل مشکلات سمغان نیاز به هم فکری داریم لذا وقت بگذارید تا جلسه ای تا هفته آینده با حضور بخشدار مرکزی، رئیس بنیاد مسکن ،آبفار ،شورا و شهردار و فرماندار جهت هم فکری در خصوص خدمت رسانی به سمغان برگزار شود.

 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما