پنجشنبه 6 تير 1398   05:07:19
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/10/20 پنجشنبهدر همایش مدیران و ذینفعان حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری:
معاون فرماندار کهگیلویه: دهیاران و شوراها در تعامل و جلب مشارکت مردمی با دستگاههای پروژه ای بیشتر تلاش کنند
معاون فرماندار کهگیلویه در همایش هم اندیشی مدیران و ذینفعان حوزه منابع طبیعی و آبخیز داری گفت:دهیاران و شوراها در تعامل و جلب مشارکت مردمی با دستگاههای پروژه ای بیشتر تلاش کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه- ابراهیم خنجری پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه هم اندیشی تسهیلگران در اجرای پروژه های آبخیزداری اظهار کرد: یکی از ارکان مهم و اصلی در اجرای پروژه های توسعه ای تعامل و  مشارکت مردم ودست اندرکاران این پروژه هاست. 
وی افزود: بدون شک مردم مهمترین و موثرترین نقش را در حفظ، احیاء، توسعه و بهره برداری اصولی و پایدار از منابع آب و خاک بر عهده دارند که بدون مشارکت و کمک مردم و دست اندرکاران حفظ و توسعه منابع طبیعی بسیار دشوار خواهد بود.
معاون فرماندار خاطر نشان کرد: دستگاههای اجرایی و سیاستگزار در استفاده از ظرفیت دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در توجیه سیاست های توسعه ای و پروژه های عمرانی تلاش کنند.
غلامحسین حکمتیان مدیرکل منابع طبیعی نیز با اشاره  به نقش تسهیلگران در آگاهی رسانی و توانمندسازی جوامع محلی و جلب مشارکت آنان در اجرا و پیشبرد پروژه های آبخیز داری و منابع طبیعی اشاره کرد و اظهار داشت: تسهیلگران در تقویت روحیه مشارکت پذیری مردم و مسئولیت پذیری دست اندرکاران می توانند بعنوان بازوی منابع طبیعی عمل کنند. 
در این نشست تعدادی از تسهیلگران ضمن ارائه گزارش از روند اقدامات مرتبط، پیشنهادات خود را برای برطرف شدن برخی موانع و پیشبرد امور مربوطه بیان کردند .

 
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما