يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   21:11:32
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/11/9 سه‌شنبهدر یک بازدید:
«گاودانه» قصه ای که بر یاد است
همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی گاودانه مورد بازدید فرماندار و مدیران شهرستانی قرار گرفت.

از اولین خبری که رسانه توجه مسئولان را به روستای  گاودانه  سوق داد 7  سال می گذرد .روستایی در 20کیلومتری مرکز شهرستان کهگیلویه  که حدود 30 خانوار جمعیت دارد.
آن روز آنها پلی میخواستند که از رودخانه عبورشان دهد و انگشتانشان را از دست (گرگر) خلاص کند .امروز آن پل را دارند و اهالی گاودانه خوشحال از اینکه  میتوانند مشکلاتشان را به  گوش مسئولین برسانند میزبان فرماندار کهگیلویه بود.
جعفر نیکبخت در ادامه بازدیدهای  کاروانی خود به اتفاق بخشدارمرکزی ومدیران منابع طبیعی،راهداری،میراث فرهنگی،جهاد،مخابرات از این روستا  بازدید کرد .
در این سفر مطالبات اهالی روستا از دستگاههای اجرایی مورد بررسی قرار گرفت واز این میان  ساماندهی تلفن همراه ،بهسازی کانال آبیاری کشاورزی،اجرای طرح آبخیزداری نزدیک به روستا،ساماندهی جاده دسترسی به روستا با زمانبندی مشخص در دستور کار قرار گرفت.
فرماندار دستور مطالعات تقویت پل و عبور شبکه گاز از رودخانه  را نیز  صادر کرد؛  پل گاودانه هنوز در لیست مطالبات مردم گاودانه است خواسته آنها این است که این پل برای عبور ماشین تقویت شود.
نیکبخت بر استفاده از ظرفیت شهرستانی دستگاههای خدمات رسان مصر است ،وی با کاروان مدیران از روستاها بازدید وبه مشکلات و مطالبات روستاییان رسیدگی میکند.

 

عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما