چهارشنبه 1 خرداد 1398   10:07:42
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/11/30 سه‌شنبهبه ریاست فرماندار
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهگیلویه به ریاست جعفر نیکبخت فرماندار و با حضور دادستان و سایر اعضای شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهگیلویه به ریاست جعفر نیکبخت فرماندار و با حضور دادستان و سایر  اعضای شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه –جعفر نیکبخت اظهار کرد:  یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی بحث مواد مخدر و گرایش مردم وبویژه جوانان به سمت مواد مخدر است که یکی از تهدیدات اصلی در جامعه محسوب می شود .
رئیس شورای هما هنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهگیلویه گفت: بهترین راه پیشگیری گسترش آگاهی در جامعه می باشد و این مهم با همکاری و ورود مردم و  همه دستگاهها  در این عرصه امکان پذیر است.

در ادامه مصوبات جلسه پیشین مورد بررسی قرار گرفت وبهزیستی  و شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج، اموزش و پرورش  گزارشی از برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در دست اجرا را ارائه کردند
 ساماندهی و نظارت بر عطاری‌ها، داروخانه ها ، اجرای گشت های ویژه در بافت تاریخی  شهر دهدشت، ایجاد واحدهای مشاوره اعتیاد در ادارات بهزیستی و بهداشت ، تدابیر ویژه در مرخصی زندانیان مرتبط با مواد مخدر  از جمله مصوبات این جلسه بود 


 
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما