جمعه 28 تير 1398   19:34:15
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/12/13 دوشنبهدر نشستی:
هماهنگی برگزاری آزمون استخدامی شهرستان کهگیلویه انجام شد.
جلسه هماهنگی برگزرای ششمین آزمون استخدامی فراگیر در محل جلسات فرمانداری کهگیلویه و با حضور مسئولین جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویر احمد، رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت، نماینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه- ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور روز جمعه 17 اسفند در سرار کشور برگزار خواهد شد.
مهمترین تفاوتی که این آزمون استخدامی با سایر آزمون ها استخدامی فراگیر دارد این است که مسئولیت برگزاری این آزمون با جهاد دانشگاهی است.
 
 
در همین رابطه جلسه ای تحت عنوان هماهنگی جهت برگزرای ششمین آزمون استخدامی فراگیر در محل جلسات فرمانداری کهگیلویه و با حضور معاون فرماندار ، مسئولین جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویر احمد،رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت،نماینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
 
 
در ابتدای این جلسه خنجری معاون فرماندار کهگیلویه با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون استخدامی گفت: این اولین آزمون استخدامی فراگیراست که وظیفه برگزاری آن به جهاد دانشگاهی سپرده شد و طبیعتا به وجود آمدن برخی ناهماهنگی ها طبیعی است کما اینکه جهاد دانشگاهی همیشه از پس مسئولیت های محوله برآمده است.
 
ابراهیم خنجری ضمن اشاره به این موضوع که تا برگزاری آزمون زمان زیادی باقی نمانده گفت: همه ادارات از جمله اداره برق،نیروی انتظامی و سایر نهادهایی که در این زمینه می توانند کمک کنند پای کار هستند و نگرانی در این زمینه ها وجود ندارد اما مسئله مهم اعلام آمادگی دانشگاه های آزاد و پیام نور است که علی رغم گلایه هایی که وجود دارد انتظار داریم که مثل همیشه برای برگزاری این آزمون شهرستان خود را یاری دهند.
 
 
رحمت الله صمدی مسئول تحصیلات تکمیلی جهاد دانشگاهی استان گفت: طبق هماهنگی های انجام شده در سطح کشور این آزمون با اعلام نیازمندی 20 دستگاه اجرایی در سراسر کشور برگزار خواهد شد که حدود 4600 نفر را به کار خواهند گرفت. و در کل کشور حدود 220 هزار نفر در این آژمون شرکت کردند و سهم استان از این 4700 نفر و سهم کهگیلویه،لنده،چرام و بهمئی  1312 نفر ،  2700 نفر بویر احمد و دنا و 650 نفر سهم شهرستان های گچساران و باشت است.
 


 
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما